Strona internetowa www.fundacjarakiety.pl jest administrowana przez Fundację Onkologiczną Rakiety, al. Rzeczypospolitej 2/U-2, 02-972 Warszawa, KRS 0000414091. Serwis umożliwia dokonywanie płatności online na rzecz Fundacji w celu wsparcia jej działalności statutowej.

Przekazywanie darowizn

  1. Darowizny wykorzystane będą jedynie na działania zgodne z naszymi celami statutowymi.
  2. Darowizny są obsługiwane przez operatora płatności: PayU S.A, ul. Grunwaldzka 186, 60- 166 Poznań, NIP: 779-23-08-495.
  3. Użytkownik/czka może wpłacić jedną z kwot sugerowanych na stronie lub dowolną podaną przez siebie kwotę.
  4. Użytkownik/czka może również wybrać opcję płatności cyklicznej kartą płatniczą, dzięki której wybrana kwota będzie automatycznie pobierana z jego karty.
  5. Użytkownikom przysługuje prawo do odwołania płatności cyklicznej w dowolnej chwili poprzez kontakt z Fundacją: darowizny@fundacjarakiety.pl
  6. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych Użytkowników znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na naszej stronie.
  7. Dokonanie    darowizny    równoznaczne    jest   z    akceptacją   niniejszego    Regulaminu.
  8. Darczyńca/Darczynka ma prawo zażądać zwrotu przekazanej darowizny w terminie 7 dni od jej wpłacenia. W celu uzyskania zwrotu należy napisać na adres darowizny@fundacjarakiety.pl lub zadzwonić na numer (+48 22) 299 29 28 . W tytule maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz umieszczenia słów „Rezygnacja z darowizny”. Darowizna zostanie zwrócona maksymalnie w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia rezygnacji.

Bezpieczeństwo wpłat

Chronimy Twoje wpłaty przy pomocy bezpiecznego certyfikatu SSL. Dzięki niemu wszystkie przesyłane informacje są zaszyfrowane. W celu zrealizowania płatności korzystamy z bezpiecznego operatora płatności PayU.